Ruszamy z rekrutacją do II edycji Akademii Samorządu. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Przed nami jeszcze finałowe zjazdy I edycji Akademii Samorządu. Pandemia sprawiła, że finał I edycji odbędzie się zapewne podczas najbliższych wakacji, My jednak już teraz zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do II edycji naszego projektu. Jesteście uczniami, studentami i absolwentami w wieku między 18 a 30 rokiem życia? Wyślijcie swoje zgłoszenie.

6Dla kogo i czym jest nasz projekt? Nasza inicjatywa jest szansą na zawarcie nowych znajomości oraz poznanie meandrów świata dziennikarstwa, prawa, samorządu i polityki od ich strony bezpośredniej, prezentowanej przez ekspertów. Uczestnicy naszego projektu nie narzekają, oni działają! Teraz możecie do nich dołączyć i stać się  uczestnikami warsztatowych spotkań tematycznych, które poświęcone będą prawu, administracji, ekonomii, gospodarce, samorządowi, kulturze, historii oraz mediom. Prowadzić je będą praktycy, dziennikarze, parlamentarzyści i samorządowcy. Swoje przekonania i wiedzę możesz skonfrontować z ekspertami oraz rówieśnikami.

Pokrywamy koszty Waszych przejazdów, pobytu i wyżywienia. Zapewniamy najlepszych prelegentów i niepowtarzalną atmosferę. Wszystko to w doskonałym towarzystwie słuchaczy ASa. Zgłoszenia można wysyłać od dzisiaj tj. 19 kwietnia do 5 maja br. na maila: sekretariat@centrumgrabskiego.pl

Akademia Samorządu to inicjatywa realizowana przez naszą fundację a współfinansowana w ramach programu UE Erasmus+. Jej adresatami jest młodzieży między 18 a 30 rokiem życia. Podczas warsztatów, spotkań, debat i dyskusji młodzi ludzie nabywają wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności, które sprawią, że w przyszłości staną się liderami lokalnych i krajowych środowisk i organizacji.

 

 

/red./

 

 

Tagi: , , , , ,

Facebook