IV zjazd Akademii Samorządu. Od globalnych wyzwań do lokalnych potrzeb, sport językiem porozumienia, NGOs-y…

W trudnych okolicznościach związanych z pandemią rozpoczynamy IV zjazd Akademii Samorządu, który potrwa od dzisiaj 16 października do niedzieli, 18 października. Zjazd odbywa się w pełnym rygorze sanitarnym, jednocześnie nic się nie zmienia jeśli chodzi o nasze zaangażowanie i merytorycznych gości.

2Otwarcie zjazdu to debata  nt. „Współczesna gospodarka. Od globalnych wyzwań do lokalnych potrzeb” i nasz gość, dyrektor Departamentu GovTech Polska w KPRM, Justyna Orłowska. Weekend to m.in. konsultacje – Jak skutecznie działać w NGO?, warsztaty – UE wobec młodzieży. Europa Obywatelska i demokratyczna czy też spotkanie  z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Arkadiuszem Onyszko, z którym uczestnicy będą rozmawiać na temat tego czy sport może być językiem porozumienia.

Mamy nadzieję, że pomimo pewnych utrudnień z jakimi musimy się borykać w związku z zaistniałą sytuacją podobnie jak wcześniejsze, także i bieżący zjazd nie tylko wzbogaci wiedzę uczestników ale dostarczy także wielu niezapomnianych chwil i wrażeń.

/red./
Tagi: , , ,

Facebook