KGHM Polska Miedź S.A partnerem strategicznym II edycji Akademii Patriotyzmu

Niezwykle miło nam poinformować, że partnerem strategicznym II edycji naszego projektu ponownie będzie jedna z największych polskich firm, spółka KGHM Polska Miedź S.A. Firma ta to jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie, a zarazem wizytówka polskiej gospodarki na międzynarodowych rynkach. Dziękujemy za wsparcie naszego projektu!

kwadratJednocześnie informujemy, że na prośbę zainteresowanych, przedłużyliśmy termin rekrutacji, w którym będziemy przyjmować zgłoszenia chętnych do udziału w projekcie.

Wszyscy chętni mają czas do 5 maja br. Do tego dnia można przesłać swoje zgłoszenie do udziału w Akademii. Wystarczy chęć, zapał i wiek pomiędzy 18. a 30. rokiem życia. Zjazdy będą się odbywały w weekendy. Udział w projekcie jest bezpłatny. Dla cyklicznych uczestników przewidujemy także refundację kosztów dojazdu, wyżywienia i jeśli będzie taka potrzeba zakwaterowania. Pierwszy zjazd, jeśli okoliczności, w tym pandemia pozwolą, pierwszy  planujemy już na Maj. Więcej szczegółów na stronie internetowej: centrumgrabskiego.pl

 

/red./

 

 

Tagi: , ,

Facebook