Rusza rekrutacja do II edycji Akademii Patriotyzmu

Trwają ostatnie przygotowania  do startu II edycji Akademii Patriotyzmu. W związku z tym faktem ruszamy oficjalnie z rekrutacją do nowej edycji. Pierwszy zjazd planujemy na kwiecień lub maj, w zależności od uwarunkowań związanych z pandemią.  Wielki finał planujemy na listopad br. 

Grafika Rekrutacja 2Nasz projekt skierowany jest do wszystkich, aktywnych i młodych osób w przedziale wiekowym 18-30 lat. Zjazdy będą odbywały się w trybie stacjonarnym lub zdalnym, najczęściej w weekendy.  Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Program zajęć w ramach Akademii będzie się koncentrował na 4 blokach tematycznych:

- Prawo i administracja
- Ekonomia i gospodarka
- Historia i polityka
- Media i komunikacja

Dla stałych uczestników projektu przewidujemy refundację kosztów dojazdu, wyżywienia i jeśli będzie taka potrzeba zakwaterowania. By wziąć udział w projekcie należy w terminie do 12 kwietnia br. przesłać swoje zgłoszenie z krótkim uzasadnieniem chęci wzięcia udziału w projekcie. Zgłoszenie powinno także zawierać wskazanie preferowanego miejsca zajęć spośród miast tj. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz wskazanie preferowanego bloku tematycznego spośród czterech wyżej wymienionych. Dodatkowym atutem będzie działalność społeczna kandydatów. Planowane są także rozmowy rekrutacyjne w formie tele i videokonferencji. Aplikacje oraz ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy: sekretariat@centrumgrabskiego.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

 

/red./

 

 

Tagi: , ,

Facebook