(BACG) Forum ekspertów za nami

Za nami forum ekspertów Biura Analiz Centrum im. Władysława Grabskiego. W środę, 27 grudnia br, w świąteczno- noworocznej atmosferze podsumowaliśmy działania Biura Analiz w 2023 roku i przedyskutowaliśmy plany na 2024.

Tegoroczne opracowania powstałe w ramach BACG możecie znaleźć zarówno na naszej stronie, jak i w naszych mediach społecznościowych.

W kontekście planów na rok 2024 Kolegium ekspertów zdecydowało, że wśród dominujących tematów naszej przyszłorocznej działalności będą m.in. tematy związane z samorządem, mediami i popkulturą. Ta lista ma jednak charakter otwarty i będziemy ją uzupełniać o nowe, ciekawe zagadnienia.

Dziękujemy wszystkim ekspertom i współpracownikom, którzy pomimo okresu świąteczno-noworocznego poświęcili nam swój cenny czas!

Do zobaczenia w działaniu!

/red./

 
 
 

—-

Zadanie: Edukacja społeczno-ekonomiczna wraz ze strukturalnym wsparciem dla Biura Analiz Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Ostatnie aktualności