„Historia po godzinach”. Rozmowa z mec. Łukaszem Moczydłowskim o Ideowości w XXI wieku

Ideowość. Czy w XXI wieku jest jeszcze na nią miejsce? Czy warto myśleć szerzej, dyskutować i być wiernym zasadom i ideałom? Na te i kilka innych pytań w rozmowie z Mateuszem Łukomskim odpowiada mec. Łukasz Moczydłowski. Prawnik, społecznik, publicysta i współpracownik Centrum Myśli Narodowej.
Gość bieżącego wydania „Historii po godzinach” to jeden ze współpracowników Centrum im. Władysława Grabskiego niemal od początków jego istnienia. Publicysta tytułów takich jak „Myśl.pl” czy „44”, a także pisarz i autor „Zarazy”.  Korzystając z tej jakże szerokiej perspektywy naszego rozmówcy, Mateusz Łukomski pyta go o potrzebę ideowości w XXI wieku. Co więcej czy ta ostatnia ma przed sobą lepszą przyszłość, dokąd zmierza myśl polityczna, filozoficzna oraz dominujące trendy społeczne i kulturowe.
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia rozmowy.Link do niej poniżej:
Nagrania cyklu „Historia po godzinach” powstają w Centrum Myśli Narodowej przy ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby!
/kt/
Projekt Historia po godzinach jest realizowany w ramach Centrum Myśli Narodowej, które sfinansowano ze środków Funduszu Patriotycznego funkcjonującego w ramach Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego.

Ostatnie aktualności