Ruszyła Akademia Nowych Mediów

W weekend, 3-4 września br. zainaugurowaliśmy Akademię Nowych Mediów (ANM). To nowy projekt organizowany przez naszą fundację, a skierowany do młodzieży wiążącej swoją przyszłość z mediami.

Akademia Nowych Mediów to propozycja dla młodych, zdolnych i ambitnych osób, które mają niebywałą szansę na prawdziwą przygodę ze współczesnymi mediami. Podczas wykładów, warsztatów i webinariów będą one zgłębiać tajniki świata mediów. Akademia to także sporo praktycznych zajęć takich jak praca z obrazem, grafiką, dźwiękiem czy budowanie wizerunku w sieci.

I zjazd to spotkanie z ciekawymi gośćmi red. Kamilą Baranowską (Do Rzeczy, Radio Plus) czy dr Karolem Gacem (Do Rzeczy, TVP). Zajęcia poprowadzili także dr Krzysztof Tenerowicz, prezes Centrum im. Władysława Grabskiego, a także ekspert ds. promocji projektów Piotr Wasilewski.

Warto podkreślić, że dzięki współpracy z partnerem strategicznym projektu, którym jest Bank Gospodarstwa Krajowego oraz drugim z partnerów tj. Fundacją Empiria i Wiedza udział słuchaczy w Akademii jest całkowicie darmowy. Kolejny zjazd odbędzie się już za dwa tygodnie, w Krakowie.

/red./

Ostatnie aktualności