Warsztaty kompetencji medialnych i debata „Po co nam media?”

Czym są współczesne media? Jak wpływają na nasze życie. Czy umiemy chronić się przed manipulacją, a może w ogóle jej nie rozpoznajemy? Między innymi właśnie te zagadnienia były tematami najpierw warsztatów a następnie debaty w Centrum Myśli Narodowej. Odbyła się ona 19 lipca 2022r. 

 

Warsztaty „Media. Co warto wiedzieć i jak się nie dać zmanipulować” poprowadził dr Krzysztof Tenerowicz, wieloletni dziennikarz i ekonomista autor publikacji z zakresu finansowania nadawców publicznych, a jednocześnie prezes Centrum im. Władysława Grabskiego. Drugą, integralną częścią spotkania była debata, w której uczestniczyli niemal wszyscy obecni. Jej hasło to „Po co nam media?”. Wokół tego, z pozoru prozaicznego pytania odbywała się niezwykle owocna, a momentami gorąca dyskusja. Jej forma i przebieg udowodniły, ze idea spotkania w takiej konwencji byłą dobrym pomysłem.

 

Spotkanie odbyło się w Centrum Myśli Narodowej przy ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie.

/red./

Centrum Myśli Narodowej powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

Ostatnie aktualności