Czas podsumowań czyli styczniowe „Spotkanie wtorkowe”

24 stycznia br odbyło się kolejne, już siódme z cyklu „Spotkań wtorkowych”. W gronie osób zaangażowanych w działania naszej fundacji dokonaliśmy podsumowania roku 2022 oraz dyskutowaliśmy o planach na 2023.

 

W spotkaniu wziął udział m.in. prezes Fundacji, dr Krzysztof Tenerowicz. Omówiliśmy planowane działania na 2023 rok. w tym pomysły na tematy i gości kolejnych „Spotkań wtorkowych”. Sam cykl został zgodnie uznany za niezwykle wartościowy i potrzebny.

Liczne projekty i inicjatywy jakie realizowaliśmy w roku 2022 utwierdzają nas w przekonaniu, że kierunek działań realizowanych przez fundację jest właściwy. Podczas spotkania przedyskutowaliśmy także pomysły inicjatyw i projektów, które będą realizowane w najbliższych miesiącach.

#SpotkaniaWtorkowe są organizowane w Centrum Myśli Narodowej przy ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie na nie zapraszamy!

Centrum Myśli Narodowej powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

 

/red./

Ostatnie aktualności