Powstaje Biuro Analiz CWG. Rozwijamy się dla Was w ramach PROO4

Miło nam poinformować, że nasza fundacja realizuje zadanie „Edukacja społeczno-ekonomiczna wraz ze strukturalnym wsparciem dla Biura Analiz Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego”. Prowadzimy je w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO Priorytet 4.

 

Dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymaliśmy już w tym roku tworzymy Biuro Analiz, które będzie zajmowało się tematyką, która ciekawi, edukuje i odpowiada na zapotrzebowanie społeczne. Biuro Analiz swoją siedzibę będzie miało w Krakowie. W ramach prowadzonych w jego ramach prac już w tym roku powstaną pierwsze opracowania, raporty i analizy. Będą się one koncentrowały na tematyce tj.

– Gospodarka, ekonomia i prawo

– Sprawy społeczne i polityka młodzieżowa

– Historia, kultura i tożsamość

– Sport oraz zdrowy tryb życia

oraz wszelkie inne sprawy bieżące i doraźnie istotne w przestrzeni debaty publicznej. Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod mailem: sekretariat@centrumgrabskiego.pl

/red./

 

 

Projekt jest finansowany dzięki wsparciu Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pod nazwą „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Priorytet 4.

Ostatnie aktualności