Rozwijamy współpracę z Krakowskim Kołem Ekonomicznym

W 2022 roku nawiązaliśmy współpracę z grupą młodych pasjonatów ekonomii oraz wygrywania 😉 Tak, wygrywania bowiem słyną oni z tego, że z ich grona pochodzi wielu laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych.

 

Krakowskie Koło Ekonomiczne, bo o nim mowa, aktywnie włączyło się w tegoroczną edycję Akademii Patriotyzmu. Przy tej okazji doszliśmy do przekonania, że naszą współpracę nie tylko należy podtrzymać, ale także rozwijać.

Informujemy też, że tegoroczny cykl zajęć już trwa. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału, a ze swojej strony deklarujemy, że będziemy rozwijać wspólną inicjatywę oraz na co mamy nadzieję tworzyć kolejne.

Zajęcia przygotowujące do I etapu Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbywają się stacjonarnie na WSEI Kraków – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki. Dziękujemy za możliwość przeprowadzania spotkań!

KADRA koordynująca zajęcia:

Stanisław Krawczyk – Finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej Barbara Kowalczyk – Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej Mariola Wiśniewska – Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

 

/kt/

Ostatnie aktualności