Wróciła „Historia po godzinach”. Dr Karol Gac gościem Mateusza Łukomskiego

Zgodnie z zapowiedziami wracamy z projektem „Historia po godzinach”. W nowej odsłonie będzie on się nieco różnił od wcześniejszych działań. Format zawiera m.in. wywiady i rozmowy na ciekawe tematy, dyskusje czy wideokonferencje.

 

Za nami kilka nagrań testowych, ale też i pierwsze rozmowy, które niebawem opublikujemy. Pierwszy wywiad jaki poddajemy ocenie naszych widzów i sympatyków to rozmowa jaką Mateusz Łukomski przeprowadził z dr Karolem Gacem. Jej tematem jest rola jaką w walce z komunizmem odegrali kibice piłkarscy. To wciąż mało eksplorowany, a nad wyraz ciekawy temat.

Nagranie dostępne jest pod linkiem: https://www.youtube.com/@historiapogodzinach5669/videos

Korzystając z okazji zapraszamy też na profil Historia po godzinach jaki prowadzimy na Facebooku: https://www.facebook.com/historiapogodzinach

Nowa odsłona projektu „Historia po godzinach” realizowana jest w ramach działalności Centrum Myśli Narodowej przy ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie.

 

/red./ 

 

Centrum Myśli Narodowej powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

Ostatnie aktualności