Otwieramy rekrutację do IV edycji Akademii Patriotyzmu

Dzisiaj oficjalnie ruszamy z rekrutacją do IV edycji Akademii Patriotyzmu. 6 zjazdów, mnóstwo ciekawych gości, wykłady, warsztaty i dyskusje. Gospodarka, media, historia i wiele innych ciekawych tematów.

 

Co trzeba zrobić by stać się słuchaczem Akademii? Wystarczy przesłać zgłoszenie z notką o sobie oraz odpowiedzią na pytanie: Czym jest dla Ciebie patriotyzm? na maila: sekretariat@centrumgrabskiego.pl. Termin przyjmowania Waszych aplikacji to 10 kwietnia br.

Terminy zjazdów to:

I- 22-23 kwietnia

II- 13 maja

III- 27-28 maja

IV- 17 czerwca

V- 4-6 sierpnia

VI- 9-10 września

Słuchacze Akademii zostaną wyłonieni w procesie rekrutacji i zakwalifikowani na listę stałych uczestników, mających pierwszeństwo jeśli chodzi o wzięcie udziału w kolejnych zjazdach (15 osób) oraz listę rezerwową, spośród której będziemy zapraszać na kolejne zjazdy osoby. Profil słuchaczy to osoby młode (16-30 lat), uczniowie szkół średnich, studenci i absolwenci studiów. Głównym celem projektu jest podnoszenie kwalifikacji i umiejętności osób młodych, aktywnych, chcących się angażować w życie społeczne. Program zajęć w ramach IV edycji Akademii będzie się koncentrował na 6 blokach tematycznych tj.:

• Idee i polityka

• Prawo i administracja

• Ekonomia, finanse, gospodarka

• Historia i tożsamość

• Media i komunikacja

• Trzeci sektor, jak być skutecznym

Zjazdy będą się odbywały w Krakowie lub ewentualnie po konsultacji z uczestnikami w innych dużych ośrodkach tj. Warszawa, Wrocław, Rzeszów czy Białystok. Udział w projekcie jest całkowicie darmowy.

— Partnerem strategicznym projektu jest Totalizator Sportowy.

 
 

/red./

Ostatnie aktualności