Rusza rekrutacja na Akademię Samorządu – edycja 2022/2023!

Serdecznie zapraszamy uczniów, studentów, osoby w wieku 16-26 lat do udziału w kolejnej edycji Projektu Akademia Samorządu!

Głównym celem projektu jest zdobycie wiedzy oraz budowanie relacji uczestników z instytucjami oraz osobami odpowiedzialnymi za politykę dotyczącą młodzieży (decydentami) w odniesieniu do gospodarki, samorządu, edukacji, kultury oraz sportu i kultury fizycznej w mediach, samorządzie oraz polityce. Pragniemy aktywizować młodzież do aktywnego udziału w życiu społeczno-politycznym i publicznym, zwłaszcza w zakresie dotyczącym gospodarki, samorządu, edukacji, kultury i sportu.

Akademia Samorządu to miejsce dla młodych, ambitnych osób, które chcą czerpać wiedzę od najlepszych z powyższych obszarów. Korzyści dla uczestników to między innymi: ✔ międzynarodowy certyfikat; ✔ autorstwo w raporcie końcowym; ✔ cenne doświadczenie i nowe umiejętności; ✔ spotkania z ekspertami oraz decydentami; ✔ warsztaty, debaty, prelekcje, gry; ✔ wartościowe znajomości na długie lata; ✔ możliwość dalszej współpracy przy projektach młodzieżowych; ✔ 6 weekendowych zjazdów Akademii zupełnie za darmo.

Projekt składa się z 6 weekendowych zjazdów – raz w miesiącu od grudnia 2022 r. do maja 2023 r., zakończony dedykowanym uznawanym certyfikatem międzynarodowym!

Jeśli chcesz zostać uczestnikiem Akademii Samorządu 2022/2023 już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy! https://forms.gle/iRK43pCW9H4kHsZZ9 Projekt realizowany jest przez Fundację Centrum im. Władysława Grabskiego a finansowany w ramach programu UE Erasmus+. Rekrutacja potrwa do 23 listopada 2022 r.

Liczba miejsc ograniczona!

 

/red./

Ostatnie aktualności