Szkoleniowy weekend dla drużyny Grabskiego!

Przez trzy dni zespół naszej fundacji odbył wyjątkowe szkolenia z zakresu realizacji i promocji projektów. Jesteśmy przekonani, że owoce tego weekendu będą widoczne już wkrótce przy kolejnych realizowanych inicjatywach przez Centrum Grabskiego.

Seria trzech szkoleń rozpoczęła się w piątkowe popołudnie, 10 czerwca w Warszawie i trwała do niedzieli. Przez ten czas zespół naszej fundacji wziął udział w profesjonalnych warsztatach i interesujących wykładach z zakresu zarządzania, pisania i realizacji projektów oraz ich promocji w mediach społecznościowych. Niewątpliwie organizacja tego typu szkoleń ma ogromną wartość dla dalszej perspektywy funkcjonowania Centrum Grabskiego, które od lat stawia na młodych ludzi.

Pierwsze szkolenie poprowadził Profesor Sławomir Winch z SGH w Warszawie, który skupił uwagę uczestników na „Zachowaniach w zespołach projektowych”. To była także dobra lekcja zarządzania i bycia menedżerem w zespole. Kolejne szkolenie, które dotyczyło promocji projektów w mediach społecznościowych przygotowała Anna Bonk. Ostatni dzień zjazdu szkoleniowego poświęcony był zarządzaniu projektami. Ten bardzo ważny aspekt przybliżył nam Paweł Zanin z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Przez cały weekend nie zabrakło czasu na integrację oraz wymianę doświadczeń.

Dziękujemy wszystkim prowadzącym szkolenia za przekazaną wiedzę, której efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Zadanie: Edukacja młodzieży w zakresie wiedzy ekonomicznej i historycznej połączona z rozwojem instytucjonalnym Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego w latach 2020-2022.

 
 
 
 

/red./

Ostatnie aktualności