Zapraszamy na Kongres Młodych. To już 9-10 Października!

Już za niespełna dwa tygodnie rozpoczniemy I Ogólnopolski KONGRES MŁODYCH „Nowoczesny Patriotyzm”. Odbędzie się on w weekend 9-10 października br. w Krakowie. Poza przedstawicielami organizacji młodzieżowych, naukowych i społecznych wezmą w nim udział także samorządowcy, politycy i naukowcy.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura-Interwencje 2021 za główne cele stawia sobie wypracowanie rozwiązań w zakresie upowszechniania kultury, sztuki i historii wśród ludzi młodych oraz ich integracja wokół wartości patriotycznych odwołujących się do polskiej tożsamości narodowej i cywilizacyjnej. Projekt ma zachęcić, zwłaszcza młodzież do troski o dobro wspólne w sposób adekwatny do realiów XXI wieku.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie informujemy, że wciąż mogą wziąć w nim udział, wysyłając swoje zgłoszenia w terminie do 30 września na maila: sekretariat@centrumgrabskiego.pl. Do zobaczenia w Krakowie!

Ostatnie aktualności