Sierpniowe i wrześniowe „Spotkania wtorkowe” czyli między historią a mediami

Kolejne dwa „Spotkania wtorkowe” to odpowiednio 2 sierpnia i 13 września br. Jak zwykle spotkaliśmy się w siedzibie Centrum Myśli Narodowej przy ul. ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie.

Sierpniowe spotkanie było poświęcone, co nie może dziwić Powstaniu Warszawskim. Dyskutowaliśmy o jego okolicznościach, motywacjach Powstańców oraz spuściźnie, której jesteśmy dziedzicami. Obejrzeliśmy także jeden z odcinków „Czasu Honoru” poświęcony Powstaniu Warszawskiemu.

Cześć i chwała Bohaterom!

Kolejne, wrześniowe spotkanie to niebywała gratka dla osób, które lubują się w tematyce medialnej. Naszym gościem specjalnym był bowiem Tomasz Jakubiak – kiedyś członek opozycji antykomunistycznej, dzisiaj ekspert w dziedzinie ekonomii i mediów, menedżer i m.in. Przewodniczący Rady Nadzorczej PolskaPress. Dyskusja jaką odbyliśmy była niezwykle owocna i pełna zwrotów akcji 😉 Różne tematy, zagadnienia i sporo wniosków na przyszłość.

Centrum Myśli Narodowej powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

 

/pw/

Ostatnie aktualności